Композитна черепиця EVERTILE

Композитна черепиця Evertile, Evertile Coppo проводиться компанією Modern Roofing Systems (Чехія) з 1997 року.

Даний вид покрівлі є профільованими сталевими листами, покритими алюмоцінковим захисним сплавом, декоративне покриття черепиці-крихта натурального   базальтового каменю.

Компанія НВН з 2009 року є офіційним і ексклюзивним дистриб'ютором компанії Modern Roofing Systems на території України.

Композитна металочерепиця Evertile/Евертайл

-лeгкой стальноe дахове покриття c передовою технологією антикорозійного захисту (Алюмоцинк) і обробкою поверхні натуральної кам'яною крихтою в широкому спектрі кольорів.    


Композитна металлоче репіца Evertile

-це елітна металочерепиця, в основі якої сталевий лист товщиною 0,45 мм покритий алюмоцинковим сплавом, з кольоровою посипкою крихтою базальтового каменю.

Завдяки своїм властивостям черепиця Evertile-це покрівельний матеріал, який підходить для використання в екстремальних кліматичних умовах, де він може піддаватися впливу сильних вітрів, великий сніжної завантаження, палючого сонця. Композитна металочерепиця Evertile не тьмяніє з часом і не вигоряє на сонці. Композитна металочерепиця володіє найвищим класом пожежної безпеки 'А'. Це виходить за рахунок застосування оригінальної технологи виробництва: перебуваючи під шаром базальтової крихти, горючий елемент не може увійти в контакт з відкритим повітрям, що значно знижує можливість поширення полум'я.


завдяки багатошаровому захисту сталевого листа, композитна металочерепиця стійка і до спеки і до морозу, а відповідно до великих перепадів температур. Що відповідає кліматичній зоні України. Натуральні базальтові гранули не вигоряють на сонці, стійкі до ультрафіолетового випромінювання. Сталевий лист захищений від корозії шаром алюмоцинка, який дуже надійно захищає сталеву основу від корозії в місцях контакту з зовнішнім середовищем і особливо на зрізах.


Згідно з даними заводу-виготовлювача температурний діапазон її експлуатації складає від-100 ° С до + 100 ° С. Відповідно, температурний режим монтажу-від-10 ° С до + 30 ° С. Великий діапазон температур сприятливих для монтажу черепиці досягається за рахунок полімеризації, в результаті якої, акрилове речовина між алюмоцинковим листом і базальтовим гранулятом набуває еластичність і зберігає її до температури-10 ° С. Монтаж взимку, при мінусових температурах-це ще одна перевага композитної черепиці Евертайл.


ПРОФІЛІ
EVERTILE
композитна металочерепиця з кольоровою кам'яною посипкою, що повторює дизайн традиційної натуральної покрівельної черепиці.
Ні в чому не поступаючись їй за зовнішнім виглядом, має незаперечну перевагу-легкість (всього 6 кг/м 2 ), але при цьому маючи велику допустиме навантаження (до 1200 кг/м2) і міцність.
При цьому мається широкий вибір кольорів.
Вибір покрівлі   Evertile  -це не компроміс, а повноцінна альтернатива традиційної важкої покрівельної черепиці, яка до того ж має цілий ряд переваг в порівнянні з нею .

Офіційна гарантія 50 років!
 
COPPO  
композитна металочерепиця з кольоровою кам'яною посипкою, має такі ж характеристики, як і Evertile, але при цьому має дизайн в традиціях істинної Середземноморської традиційної архітектури.

Має добре продуману систему аксесуарів і колірну гамму, традиційну для Середземномор'я.


Офіційна гарантія 50 років!
 
EVERTECH G2  
традиційна металочерепиця, що повторює дизайн натуральної покрівельної черепиці.

Також має переваги, характерні для черепиці з посипанням-легкість (всього 6 кг/м 2 ), велику допустиме навантаження і міцність.

Покриття глянсове полімерне, не має покриття кам'яною крихтою.


Офіційна гарантія 50 років!
 
EVERGLAZE  
традиційна металочерепиця, що повторює дизайн натуральної покрівельної черепиці з глянцевою поверхнею.

Покриття глянсове-поліуретан 100 мк, надстійких до механічних пошкоджень.


Офіційна гарантія 50 років!
 
QUADRIC-  НОВИНКА 2016 року!
Профіль Quadric-це новинка від компанії Evertile. Дизайн профілю Quadric натхненний американським стилем покрівель. Прямокутні форми покрівлі Quadric повторюють зовнішній вигляд бітумної черепиці, але при цьому покрівля більш міцна й елегантна.


Офіційна гарантія 50 років!
 
 

Композитна металочерепиця обедіняет в собі кілька конкурентних переваг, таких традиційних покрівельних покриттів, як бітумна черепиця, металочерепиця та керамічна черепиця.

Композитна черепиця має невелику вагу-6.5 кг/м2. Її можна монтувати на будинку зі слабкими конструкціями фундаменту, стін і кроквяної системи покрівлі.

З композитної металочерепицею покрівля набуває респектабельний зовнішній вигляд, відмінно поєднується з численними архітектурними стилями. Після монтажу, в процесі експлуатації композитна металочерепиця не вимагає поточного обслуговування. Композитна металочерепиця Evertile має офіційну гарантію 50 років, а термін служби складає більше 50 років.


Дизайн, повторює традиційну натуральну керамічну черепицю , і технічні переваги Evertile дають Вам можливість створити нову або реконструювати стару покрівлю, гармонійно вписавши її серед навколишньої забудови, або навпаки, висловивши індивідуальний архітектурний дизайн.

Для виробництва композитної черепиці Евертайл/Чехія/компанія Modern Roofing Systems використовує тільки якісну сировину, від перевірених світових брендів. Рулонний сталь товщиною 0,45 мм для виробництва черепиці поставляється з заводів концерну Арселор.

Оригінальний процес виробництва і технології постійно розвиваються, тестуються і випробовуються на практиці з 1997 року.

Металочерепиця Evertile має визнаним якістю, пропонуючи привабливий дизайн, велику допустиме навантаження (до 1200 кг/м2), міцність жорсткість покрівельних елементів.

Девіз компанії:   Міцність стали, Стійкість каменю


Переваги композитної металочерепиці Evertile:

-дизайн черепиці типовий для трaдіціoнной архітектури
-стійка поверхня з натурального каменю скорочує ризик механічного пошкодження під час монтажу або під впливом кліматичних чинників.
-малий формат шаблонів полегшує роботу , транспорт і маніпуляцію і зменшує відходи матеріалу на складних покрівлях.
-низька вага дозволяє вигідні рішення для реконструкцій, включаючи можливості перекриття старого покрівельного покриття без його демонтажу (гонтовой покрівлі, хвилястою листової сталі, бітумної черепиці, металочерепиці)
-спосіб кріплення покрівельних елементів стійкий до штормів і спосіб закінчення покрівельного елемента в деталях, головним чином в розжолобку дає покриттю особливу устої чивость проти впливу снігу і льоду
-поверхня з натурального каменю надійно глушить шум дощу
-система пропонує цілісну програму аксесуарів і прінадежностей, які необхідні для правильного функціонування покрівлі та набуття якісного виду
-використання покрівельного матеріалу для дахів з ухилом вже з 10 °
-офіційна гарантія 50 років (з відміткою про реєстрацію)

В повну комплектацію композитної черепиці входить великий асортимент аксесуарів і елементів для якісного монтажу покрівлі, який задовольнить найвибагливіших замовників, допоможе проффессіонально укомплектувати найскладнішу покрівлю.

Ваш вибір композитної черепиці Evertile-це не компроміс, а повноцінна альтернатива традиційної важкої покрівельної черепиці, переваги якої не вичерпуються низькою вагою.

Більш докладно ознайомитися з інформацією про матеріал Ви можете на сайті виробника www.evertile.net.