Про нас

Компанія НВН працює на покрівельному ринку України з 2001 року. З кожним роком ми постійно розвивалися, розвиваємося і розвиватимемося, щоб надавати нашим клієнтам все більший вибір якісних та сучасних товарів за дуже привабливими, кращими цінами.

Компанія представляє широкий спектр покрівельних та фасадних матеріалів на будь-який смак, пропонуючи завжди лише високоякісні продукти, перевірені світові бренди.

Кожен наш клієнт зможе підібрати собі покрівлю: від найдешевшої до елітної.

У нас Ви можете придбати єврошифер, профнастил та металочерепицю українських та зарубіжних виробників, бітумну черепицю, елітну металочерепицю з кам'яним посипанням, а також новинку українського покрівельного ринку – штучний сланець.

Також Ви можете придбати такі необхідні для комплектації покрівлі товари як водостічні системи, мансардні вікна, утеплювачі, покрівельну вентиляцію, підпокрівельні плівки, OSB, вінілову підшивку.

За Вашим ескізом ми можемо виготовити будь-які металеві спецпланки у будь-якому кольорі.

Також ми не забуваємо про фасад. До вашої уваги будуть запропоновані сайдинг та сендвіч-панелі.


Компанія НВН з 2009 року отримала право офіційно представляти продукцію світового лідера з виробництва будівельних матеріалів – компанії Owens Corning /США/ на території України.

Продукція Owens Corning – це завжди найвища якість від світового бренду, підкріплена офіційною гарантією виробника.

З 2009 року наша компанія є офіційним дистриб'ютором Evertile (Чехія) на території України.

Продукція даної компанії, представлена ​​на українському ринку, - це композитна металочерепиця з кам'яним посипанням Evertile, EverGreen та Coppo, гладка металочерепиця Evertech та EverGlaze.


Штучний сланець InSpire, що ексклюзивно представляється нашою компанією на українському ринку з 2009 року, є унікальним, новим для нашого ринку покрівельним продуктом, виробленим американською групою компаній Tapco Group.

Сланцева черепиця InSpire по праву називається елітною покрівлею. Цей матеріал поєднує багатий зовнішній вигляд традиційного натурального покрівельного сланцю з новітніми технологіями, що дозволяють досягти просто приголомшливих технічних характеристик. При абсолютно ідентичному зовнішньому вигляді цей матеріал набагато легший і міцніший за натуральний сланець. При цьому штучний сланець – довговічний та стійкий до впливу зовнішніх факторів матеріал.

Штучний сланець InSpire – це елітна покрівля XXI століття!

З 2010 року наша компанія є виробником профнастилу.

За бажанням замовника може бути виготовлений покрівельний та стіновий профнастил у різних варіантах кольорів (відповідно до палітри RAL), покриттів (PE, PEMA, ZN) та розмірів.

З 2015 року наша компанія розпочала виробництво металочерепиці.

Доступні 2 моделі металочерепиці в різних варіантах кольорів (відповідно до палітри RAL), покриттів (PE, PEMA) та розмірів.

Наша мета – створити максимум зручності для наших клієнтів.

Ми здійснюємо повну комплектацію покрівлі всіма необхідними матеріалами, тому у наших клієнтів немає необхідності шукати комплектуючі в різних місцях.

Вони можуть прийти до нас в офіс і купити все необхідне за найкращими цінами!

За Вашим проектом менеджери прорахують необхідну кількість матеріалів та комплектуючих, так що у Вас не буде потреби самостійно здійснювати будь-які розрахунки.

Також ми пропонуємо співпрацю для дилерів, маємо вигідні пропозиції для будівельних організацій та виконробів.

Якісна покрівля за найкращими цінами!

В нас представлена ​​продукція різних світових брендів.
Ми виробляємо металочерепицю та профнастил з металу виробництва Німеччини, України, Словаччини, Кореї, Китаю:


Ми є офіційними ексклюзивними дистриб'юторами в Україні продукції таких брендів:
Також наша компанія є офіційним дилером наступної продукції: