Пластикова водостічна система Izabella


Водостічна система Izabella
виготовлена ​​з ударостійкого поліхлорвінілу, для якого характерна надійність, механічна міцність, а також антикорозійний і ультрафіолетова стійкість.
Водостічна система Izabella має сучасний і естетичний вигляд, легко встановлюється.Завдяки стійкості до впливу ультрафіолетового випромінювання жолоби на протязі довгого часу зберігають початковий колір і естетичний вигляд. Поліхлорвініл є екологічно чистим матеріалом і не забруднюють навколишнє середовище. INEOS Compounds є частиною концерну INEOS Vinyl-найбільшого європейського виробника поліхлорвінілу S PVC, визнаного лідера в даній технології. Всі підприємства отримали для виробництва сполук сертифікат EN.ISO9002, який свідчить про те, що INEOS Compounds працює відповідно до високих стандартів, завдяки чому гарантує максимум вигоди для клієнтів Grupy INEOS.

< p> Красиві і вчинені округлі форми елементів польської водостічної системи Izabella чудово виглядають в поєднанні з будь-якими покрівлями і з будь-якими фасадами будівель, а оптимально підібрані розміри жолобів і труб забезпечують безперебійне функціонування організованого водовідведення навіть в самих екстремальних ситуаціях.

в наявності є таке системи: жолоб 128 мм труба 100 мм жолоб 90 мм труба 75 мм

Висока стійкість до механічних навантажень, в тому числі і до ударних, досягається за рахунок використання передових технологій, сировини найвищої якості і новітнього обладнання для изг отовленность водостічної системи Izabella.

Простота монтажу і виняткова надійність готової конструкції ґрунтується на принципі спеціальних ущільнювачів без застосування клейових з'єднань. При цьому завжди залишається можливість, при необхідності, легко замінити будь-який елемент водостічної системи Izabella.

Стійкість до вигоряння і 10 річна гарантія від виробника відсотків Izabella забезпечується тим, що в процесі виготовлення виробів використовується ударостійкий поліхлорвініл від INEOS Vinyl, який є найбільшим виробником поліхлорвінілу S PVC в Європі.

Оптимальне співвідношення ціни і якості польських відсотків Izabella дозволяє нашим клієнтам отримати найкращий продукт по найцікавішою ціною. Водостічна система Izabella проводиться в розмірах 128/100 і 90/75. Жолоби та зливні труби присутні в асортименті в двох варіантах: довжиною 4 м і 3 м.

Ідеально підходить для застосування в індивідуальному будівництві, оскільки при використанні всього однієї зливної труби дозволяє відводити воду з даху, площею до 200 м2 . Відрізки жолобів з'єднуються з деталями жолобів на засувки з гумовими ущільнювачами. Монтаж зливних труб з деталями труб виконується завдяки розтрубним з'єднанням без ущільнювача. Дана система повністю заснована на принципі ущільнень, монтується без використання клею.

Колірна гамма водостічної системи Izabella