Штучний сланець InSpire

Штучний сланець відноситься до категорії елітної покрівлі.

Це приголомшливо точна імітація натурального сланцю з прекрасними характеристиками, що перевершують характеристики покрівлі з натурального сланцю, досягнутими завдяки застосуванню новітніх технологій. Природна натуральна краса штучного сланцю InSpire досягається завдяки структурі і дизайну матеріалу. Природна краса випадкових текстур і граней, що виглядає як справжній сланець.

Штучний сланець-це ще одне віяння часу. Покрівля 21 століття! Людина весь час прагне за допомогою новітніх технологій отримати матеріали, що імітують натуральні, але при цьому перевершують їх за властивостями і терміну служби.Натуральна сланцева покрівля, без сумніву,   дуже красива,   але штучний сланець ще більш красивий, а найголовніше   досконалий!
Натуральний сланець має низку недоліків:
-він дуже важкий (а значить потрібно дуже масивна кроквяна конструкція, і, відповідно, додаткові витрати на неї). Вага штучного сланцю InSpire всього 11 кг/м 2 ;
-він крихкий, при падінні або не точна ударі при установці неминуче розбивається, розшаровується або розколюється (при монтажі натурального сланцю бій матеріалу становить мінімум 15-20%-перевірено!  );
-натуральний сланець дуже дорогий матеріал. В сумі з монтажними роботами готова покрівля як мінімум в два рази дорожче покрівлі зі сланцю InSpire. Перевірено неодноразово!;
-натуральна сланцева покрівля вимагає професійного сервісу. Після установки   потребує   постійного догляду і ремонту (плитки можуть випадати з часом, руйнуючись від механічних впливів, холодного клімату або різких перепадів температур, покриватися мохом і багато іншого). ви впевнені, що Вам нададуть цей сервіс вітчизняні компанії?  
Зі сланцем InSpire ви забудете про такі проблеми ...

Абсолютна Нешкідливість матеріалів, з яких складається штучний сланець InSpire, для живих істот і довкілля як при експлуатації, так і при переробці або утилізації, і дозволяє називати цю покрівлю екологічно чистою. Що і підтверджено Американською Радою по 'зеленому 'будівництва (US Green Building Council), членом якого і є даний тип покрівлі.

* оціните неповторний вигляд штучного сланцю InSpire  < div style='text-align: left; '> Іскуссственний сланець усуває всі недоліки натурального сланцю, при цьому зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд покрівлі протягом усього терміну експлуатації покрівлі!
Штучний сланець-елітна покрівля для сучасних людей, думають про своє майбутнє! Термін служби 100 років! Офіційна письмова гарантія від заводу виробника 50 років!
Компанія НВН пропонує штучний сланець InSpire (США).

Більш детальну інформацію Ви можете отримати на офіційному сайті: www.inspireslate.com.ua