InSpire

Штучний сланець InSpire

Покрівля XXI століття

Покрівля Inspire -це останнє покоління елітних покрівельних матеріалів.

зарекомедовала себе в Америці і Канаді, а з недавніх пір і в Європі, елітна покрівля Inspire вперше представляється на українському ринку.покрівля Inspire являє собою поєднання природної краси сланцю з використанням найбільш сучасних покрівельних технологій і матеріалів.
за своїм зовнішнім і естетичним якостям черепиця Inspire абсолютно не відрізняється від природного сланцю, а за технічними характеристиками, простоті монтажу і сервісу багато в чому перевершує натуральний сланець.
Черепиця створена з екологічно чистих матеріалів і являє собою суміш натуральної смоли і доломітового вапняку.
Завдяки такому складу черепиця має неперевершеною міцністю і довговічністю.

Все характеристики черепиці відповідає найсучаснішим інновацій в покрівельних технологіях.
Матеріал витримує найсуворіші погодні та кліматичні умови.
Він максимально простий при монтажі і не вимагає абсолютно ніякого догляду, при цьому маючи гарантію терміном 50 років, а термін служби понад століття!  

Технологія фарбування матеріалу забезпечує схоронність яскравості і якості кольору черепиці на протязі всього терміну експлуатації незалежно від кліматичних впливів.
Завдяки спеціальним технологіям черепиця стійка до ультрафіолетових впливів і володіє абсолютною водонепроникністю і високою ізностойкостью.

Черепиця Inspire пропонується в самій широкій колірній гамі-це 20 кольорів, серед них стандартні, двоколірні і пріміум забарвлення. Також штучний сланець InSpire пропонується в 6-ти варіантах міксувати забарвлень-InSpire Mixes.

На відміну від існуючих покрівельних матеріалів штучна плитка володіє неперевершеним постійністю кольору.

Основними перевагами черепиці є:

  • Витривалість і стійкість.   Черепиця витримує найсуворіші погодні умови. Плитка водонепроникна, не зношується з часом і не підлягає корозії. Має гарантією від виробника-50 років і терміном служби більше 100 років.
  • Простота в монтажі.   Не потрібно змішування кольорів завдяки постійності кольору. Легка вага-кожна черепиця важить 0,6 кг. Встановлюється за допомогою оцинкованих або мідних цвяхів або саморезов. Кожна черепиця містить інструкцію по установці .
  • Екологічність.   Складається на 100% з суміші доломітного вапняку і натуральної смоли. Схвалено Асоціацією' Green Building '.
  • Естетичність.   Природна краса досягається завдяки структурі і дизайну матеріалу.
  • Колірна гамма.   Пропонується колірна палітра з 7 стандартних, 11 елітних і 7 змішаних квітів. Забарвлення черепиці стійка до будь-яких кліматичних впливів.
  • Технологія' Camber '.   плитку надається спеціальна опуклість, яка збільшує її вітрове навантаження до 180 км/год.


* клікніть для перегляду