Профнастил для забору

Паркани з профнастилу
-це швидко, ефективно і економічно!

Профнастил для забору відрізняється невеликою висотою хвилі (профілю) і меншою товщиною сталевого листа.
Паркани-це сфера застосування, де профнастил проявляє свої найкращі якості облицювального матеріалу.

  Використовується в місцях, де постійне навантаження порівняно невелика:
 -в якості стінових перегородок;
 -тимчасових загороджень, воріт;
 - зборів ;
 -підвісних стель.

Профнастил знайшов широке застосування в промисловому будівництві для внутрішньої або зовнішньої обробки стель і стін, в приватному будівництві для оформлення парканів і обшивки стін невеликих ангарів, гаражів. Так як висота профілю невелика, цей матеріал дуже економічний. Даний профнастил можна використовувати неодноразово, тому що його легко демонтувати, він простий в зберіганні і легкий у транспортуванні.

До даного типу профнастилу відноситься продукція з висотою профілю 8-10-15-20 мм.

Дізнайтеся свою ціну на профнастил для забору ПС, ПП-8-10-15-20 від компанії НВН, ТОВ, зателефонуйте (044) 501-45-57.

Популярність парканів пояснюється наступними факторами:

Швидкий монтаж огорожі з профнастилу

Основне завдання при монтажі огорож з профнастилу-симетрично вкопати стовпи і рівномірно закріпити напрямні. Велика площа листів профнастилу для забору дозволяє легко змонтувати їх за короткий час. Встановлення огорожі з профнастилу не представляє особливої ​​складності і може проводитися власними силами-навіть без досвіду подібної роботи.


< h2> Мала вага профнастилу для забору

Будівництво паркану з профнастилу спрощується за рахунок малої ваги матеріалу. Маса 1 квадратного метра профлиста для забору не перевищує 5 кг. Листи легко доставити на будь-яку ділянку і розвантажити двом монтажникам. Монтажні роботи по кріпленню профнастилу не вимагають використання спецтехніки або висококваліфікованих людських ресурсів.


Профнастил для забору-міцність матеріалу


При всій своїй тонкощі і легкості   профнастил для забору   є міцним і одночасно пластичним матеріалом. Міцність досягається за рахунок профілювання металу. В процесі профілювання профнастил набуває ребра жорсткості, які набагато підвищують його якісні характеристики. Природно, що такі властивості профлиста ідеально підходять для застосування його на зборах. Будьте впевнені-  паркани з профлиста   стануть для Вас надійним захистом і гарантією безпеки.Довговічність профнастилу

Оцинкований метал, з якого виробляється   профнастил , досить стійкий до різного роду природних впливів. Якщо ж для забору застосовується профнастил з полімерним покриттям, то це ще більше збільшує термін служби. Встановивши паркан з профнастилу, можна надовго забути про його обслуговуванні-фарбування або ремонті. При забрудненні його можна помити водою зі шланга.
Естетичність профнастилу

Профільований лист правильної геометрії радує людське око рівними і бездоганними лініями. Трапецевідние форми, чіткі краї і закінчені лінії створюють бездоганний, ідеальний вид забору. Приємний естетичний вигляд профнастилу-це ще одна перевага, завдяки якому він отримав широке застосування в приватному і комерційному будівництві.


Готові листи профнастилу для забору на складі

Оптимальний розмір профнастилу для забору-1,5; 1,7; 2м. Листи профнастилу червоного, зеленого і коричневого кольору таких розмірів завжди є на складі. Якщо ви хочете купити профнастил для забору іншої довжини або кольору, то замовлення може бути виготовлений протягом 1-3 днів. Уточнити вартість і купити профнастил для парканів можна в нашому офісі, тел: 501-45-57.


Монтаж

Наші фахівці проводять професійний монтаж огорож з профнастилу і всі супутні роботи.

ПС-8 Профнастил з полімерним покриттям
кольори RAL 8017, 6005, 3005, 5005
Ціна
Профнастил для забору 8

1. Ширина листа повна 1200 мм
2. Ширина листа корисна 1150 мм
3. Висота профілю 8 мм
4. Товщина металу 0,4-0,8 мм

Прайс
 
ПС-10
 
 
Профнастил для забору 10

1. Ширина листа повна 1180 мм
2. Ширина листа корисна 1140 мм
3. Висота профілю 10 мм
4. Товщина металу 0,4-0,8 мм

Прайс
 
ПС-20
 
 
Профнастил для забору 20

1. Ширина листа повна 1140 мм
2. Ширина листа корисна 1100 мм
3. Висота профілю 20 мм
4. Товщина металу 0,4-0,8 мм

Прайс