Металева водостічна система Assa

    Водостічна система   Assa   виготовлена ​​з високоякісної сталі   PRELAQ® RWS
    (Rain Water System), що поставляється шведським металургійним концерном   SSAB .SSAB Swedish Steel  -виробник листової сталі   Prelaq RWS  -є найбільшим шведським сталеливарним концерном. В рамках однієї компанії повністю інтегрований весь процес виробництва листової сталі-починаючи з виплавки, вальцювання і оцинковки, закінчуючи покриттям органічними лаками. Сталь виробляється з виключно чистої залізної руди, що видобувається на далекій півночі Швеції.

Prelaq RWS   проводиться в ідеальних промислових умовах. Велика кількість шарів, потужний верхній шар, що виконує також функцію декоративного, висока еластичність, міцна поверхня, стійкість до високих температур-завдяки всім цим якостям   Prelaq RWS   вигідно відрізняється довгим терміном експлуатації, що, в свою чергу , гарантує більш низькі витрати.

Високоякісна сировина гарантує надійність системи, стійкість до атмосферних перепадів і корозії. Вісім шарів, що покривають лист, гарантують ідеальну захист і значно збільшують термін експлуатації системи. Сучасна технологічна структура захисного покриття забезпечує стійкість кольорів протягом багатьох років.

Водостічна система Assa є цілісною системою для відведення дощової води з даху, призначена для нових і будівель, що реставруються, застосовується в покрівлях всіх видів.

Водостічна система Assa представлена ​​в наступних варіантах (параметрах):

  • 150/100 проводиться з сталевого листа шириною 333 мм
  • 125/87 проводиться з сталевого листа шириною 285 мм

Це найбільш глибокий представлений на ринку профіль жолоба з захисним покриттям. Дана система фіксації, яка встановлює завдяки механічним засувок, не вимагає запаювання, що значно полегшує процес монтажу.

Жолоби представлені в двох версіях: довжиною 4 м і 3 м. В асортименті присутні зливні труби довжиною: 4 м, 3 м і 1 м.

Ідеально підходить для індивідуального і малоповерхового будівництва, а також для монтажу на промислових об'єктах.

 Колірна гамма водостічної системи Assa