Стельова панель (софіт) PD Profil


Стельові панелі (софіти) PD Profil -ПВХ панелі для підшивки карнизних і фронтонних звисів покрівлі. Софіт призначений для забезпечення вентиляції покрівлі та підпокрівельного простору, а також виконує декоративну функцію, поєднується з будь-якими покрівельними матеріалами і доповнюючи сучасні водостічні системи.


Софіт виконує естетичну і декоративну функції, легко поєднується з будь-якими покрівельними матеріалами і чудово доповнює водостічні системи ASSA і IZABELLA. Стельові панелі або софіт використовують у всіх видах будівництва, але більше в приватному будівництві.

Софіт не вимагає догляду, має тривалим терміном служби і ідеально підходить для захисту покрівлі та підпокрівельного простору від проникнення комах, птахів, листя, атмосферних опадів, що дозволяє істотно продовжити термін служби Вашої покрівлі. Панелі софіта виготовлені як цілісним полотном, так і з перфорацією.

Колірна гамма софітів PD Profil представлена ​​великим асортиментом кольорів: білий, коричневий, темно-коричневий, темно-сірий, теракотовий, червоний, чорний і зелений, і ідеально підходить під колірну гамму восьми колірних рішень водостічних систем ПВХ Ізабелла. У середини 2015 року асортимент продукції PD Profil поповнився деревоподібних моделями: темний горіх і золотий дуб.

Колірна гамма стельової панелі PD Profil