Бітумна черепиця Owens Corning

Бітумна черепиця і комплектуючі   Owens Corning (Овенс Корнінг), що поставляються в Україну, виробляються тільки в США на сучасному обладнанні, є високоякісним і технологічним продуктом.  

Гонт бітумної черепиці виробляється на основі надміцного скловолокна, просоченого окисленим бітумом, який зверху покритий кам'яної (базальтовою) посипкою.

Сам склополотно Fiberglas® виробляється безпосередньо компанією Owens Corning-світовим лідером в області виробництва скловолокна!

Бітумна черепиця представляється в багатому асортименті моделей і забарвлень, що дає можливість підібрати покрівлю під будь-які вподобання.

Всі моделі бітумної покрівлі мають антигрибкове покриття (AR), на яке надається письмова гарантія!

на бітумну черепицю в залежності від моделей надається міжнародна официійна письмова гарантія 25, 30, 50 років, Lifetime.  


Бітумна черепиця Owens Corning поєднує в собі чудову якість з довговічною красою і максимумом захисту. Головною рисою будь-якого покрівельного матеріалу Owens Corning є ефективність.


Характеристики бітумної черепиці Owens Corning:

-Склополотно Fiberglas® (власного виробництва), яке забезпечує захист від різних погодних умов, велику пожежостійкість і довгий термін служби бітумної черепиці.
-Високоякісний, стійкий до впливу погодних умов бітум (також власного виробництва), який міцно утримує гранули на бітумної черепиці та захищає покрівлю від вологи.
-Барвисті мінеральні гранули, які допомагають відбивати сонячні промені, одночасно забезпечуючи красу і стильність покрівлі. Єдиний компонент бітумної черепиці, який закуповується в іншого виробника-світового лідера в цій галузі, компанії 3M.
-Термоклеющая стрічка, яка склеює бітумну черепицю в єдиний водонепроникний масив.
-Клас А пожежобезпеки бітумної черепиці-найвищий з існуючих в приватному житловому будівництві.
-Клас стійкості до поривів вітру до 180 км/год залежно від обраного типу бітумної черепиці.
-Обмежена гарантія на матеріал в діапазоні від 20 до 50 років в залежності від типу бітумної черепиці.

3-TAB бітумна черепиця Owens Corning

3-TAB черепиця-стандарт в покрівельній індустрії, що складається з двох шарів бітуму навколо склополотна Fiberglas®, покритих з одного боку керамічними мінеральними гранулами і мають розріз на три виступи у вигляді прямокутників (3-TAB).

1-бітумний клей

2-базальтові гранули на поверхні

3-окислений бітум Trumbull®

4-стеклохолст Fiberglas®

5-окислений бітум Trumbull®

Ламінована бітумна черепиця Owens Corning

Ламінована черепиця створюється міцним склеюванням двох гонтів, що надає їй виражений об'ємний зовнішній вигляд. Ламінована бітумна черепиця має більшу вагу і при цьому надає більше можливостей для дизайну.

1-бітумний клей

2-базальтові гранули на поверхні

3-окислений бітум Trumbull®

4-стеклохолст Fiberglas®

5-окислений бітум Trumbull®

6-базальтові гранули на поверхні

7-окислений бітум Trumbull®

8-стеклохолст Fiberglas®

9-окислений бітум Trumbull®

Рожева пантера на українському ринку покрівельних матеріалів

-це безсумнівний знак найвищої якості!  

OWENS CORNING-ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ЖИТТЯ!