Мансардні вікна

Мансардні вікна-прекрасний спосіб освітлення мансард.

Будівництво мансардних поверхів стало дуже популярним останнім часом, так як це дуже практично. Це самий простий, швидкий і, що важливо, недорогий спосіб отримати більше житлової площі.


При цьому використання мансардного вікна-найкращий спосіб освітлення мансардного приміщення.


Мансардне вікно має ряд переваг перед звичайними вікнами.

світло від мансардного вікна поширюється рівномірно по всьому приміщенню, при цьому відсутні глухі бічні відсіки, які затуляють світло . Мансардні вікна пропускають потрібну кількість світла при меншій площі отвору, в порівнянні з традиційними вікнами.

Мансардні вікна забезпечують повний захист від зовнішніх впливів. Вони пристосовані до самих екстремальних погодних умов, успішно використовуються у всіх кліматичних зонах. Для захисту від холоду використовуються енергозберігаючі склопакети. Використання стекол з низьким коефіцієнтом До покращує ізоляційні властивості вікна і великою мірою перешкоджає конденсації водяної пари на внутрішній стороні в приміщенні з великою вологістю. Сонцезахисні приналежності сприяють створенню комфортних умов в жарку погоду.

Для провітрювання приміщення система відкривання амнсардного вікна дозволяє фіксувати його в декількох положеннях. А для забезпечення природної вентиляції при повністю закритому мансардному вікні в коробку віконного блоку вбудовано спеціальне вентиляційне пристосування.

Мансардні вікна безпечні в експлуатації, тому що в склопакетах встановлюють загартовані стекла з підвищеною міцністю до механічних навантажень.

Дерев'яні елементи мансардного вікна (клеєна соснова деревина, оброблена спеціальним чином) захищені зовні від зовнішніх впливів алюмінієвими профілями (окладом) з поліестеровим покриттям, стійким до впливу навколишнього середовища. Оклад практично непомітний на даху, так як його верхні і бічні сторони закриті покрівельним матеріалом. Практично у всіх виробників мансардних вікон розроблено кілька варіантів окладів для різних типів покрівельних матеріалів-плоских, профільованих і т.п. Оклади виконують не тільки захисну функцію для дерев'яних елементів, але і відводять дощову воду від поверхні вікна.

Компанія НВН пропонує мансардні вікна ROTO (Німеччина).