Профнастил

Профнастил-це металевий листовий стіновий або покрівельний матеріал для зовнішніх огороджень, стін і дахів.

Профнастил виготовляється методом холодної прокатки листової сталі. Виготовляється з такою ж стали, як і металочерепиця .
Для виготовлення профнастилу використовується оцинкована листова сталь товщиною 0,4-0,7 мм. Листи стали покривають шаром цинку або сплаву алюмінію з цинком (алюцинк) (оцинковка 120-180 г/м2), а потім вони грунтуються, пасивуються і покриваються захисним кольоровим шаром гнучкого, стійкого до деформацій полімеру, що оберігає сталь від корозії й забезпечує стійкість кольору.
Профнастил

Профнастил може бути як оцинкованим, так і мати різні кольорові захисні полімерні покриття по обидва боки. Зовнішнє покриття більш міцне і забарвлюється в різні кольори. При виробництві використовуються різні захисні покриття, що розрізняються за своїми властивостями, товщині і ціні. Найпопулярнішим покриттям профнастилу є поліестер (PE). Товщина покриття складає 20-25 мк. Покриття мають широку кольорову гаму, що дозволяє споживачу підібрати влаштовує його колір. Детальніше про покриттях профнастилу ви можете прочитати в розділі Металочерепиця. Покриття абсолютно ідентичні.

Профнастил -дуже практичний, економний матеріал, при цьому має високу якість і надійність. Профнастил має дуже широкий спектр застосування в будівництві.

Профнастил -це якісний покрівельний матеріал. Це легкий, але при цьому міцний і довговічний матеріал. За своїми характеристиками нічим не поступається металочерепиці (тільки має іншу форму), але при цьому має нижчу ціну. Покрівля з профнастилу дуже проста в монтажі, експлуатації, вона не потребує додаткового догляду. Покрівля з профнастилу дуже легка, що не вимагає додаткових витрат на кроквяну конструкцію. При всіх своїх технічних перевагах покрівля з профнастилу має естетичний зовнішній вигляд.


Профнастил -прекрасний матеріал для виготовлення огорож.

Огорожа з профнастилу- це, мабуть, оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість. Огорожа з профнастилу має прекрасний зовнішній вигляд, при цьому матеріал завдяки ребрам жорсткості має достатню міцність. Виготовляючи паркан з профнастилу, Ви можете підібрати будь-яку влаштовує Вас висоту. Широкий спектр кольорів дає можливість підібрати відповідний Вам відтінок. Також паркан з профнастилу дуже вигідний в експлуатації. Він не вимагає додаткового догляду.

Також профнастил наспіл в якості стінового матеріалу для виробництва швидкомонтованих будинків: побутівок, ангарів, складів, цехів, дачних будиночків, торгових павільйонів.

Будинки з профнастилу Будинку з профнастилу Будинку з профнастилу


Профнастил це універсальний, економічний, надійний матеріал, який використовується для зведення дахів, стін, огорож, що робить його дуже популярним.

Ми пропонуємо високоякісний профнастил власного виробництва з металу різних виробників (Україна, Корея, Німеччина, Словаччина, Китай).