Металочерепиця

Металочерепиця-це найдоступніший, дуже практичний і довговічний покрівельний матеріал, який найбільше відповідає вимогам експлуатації даху в кліматичних умовах України. За такими основними показниками, як термін експлуатації, вартість м 2 , швидкість і зручність монтажу, колірна гамма і асортимент профілів-металочерепиця, на сьогоднішній день, це найкращий і найдоступніший вид покрівельних матеріалів.

Металочерепиця-це легка, досить міцна і зручна в експлуатації і монтажі покрівля, яка виготовляється методом штампування з рулонної оцинкованої сталі з полімерним покриттям.


Якщо Ви хочете придбати якісну покрівлю, при виборі металочерепиці рекомендуємо звертати особливу увагу на наступні чинники:

-товщина сталевого листа, з якого виготовлена ​​металочерепиця. Товщина стали використовувана при виробництві металочерепиці-0,40 мм, 0,45 мм, 0,50 мм.

-товщина захисного шару цинку, який покриває метал під полімерним покриттям. Товщина захисного шару може варіюватися від 100 до 275 г/м 2 .

-вид покриття, колір. Найбільш поширені типи покриттів це поліестер і матовий поліестер. Менш распространенніе і більш дорогі-поліуретанові покриття. Колірна гамма дуже велика, включає більше 20 колірних рішень.

-наявність гарантії і відповідно термін гарантії на покриття.

-асортимент покрівельних комплектуючих.

-якість профілювання, а саме правильна геометрія листа металочерепиці.

Дуже важливий фактор, що впливає на якість і бездоганність готової покрівлі. Металочерепиця відштампованих на фінському, польською, італійською обладнанні майже завжди має відмінну геометрію. Чого не можна сказати про лінії з виробництва металочерепиці випущених в Китаї.

Металочерепиця має форму, близьку до класичної керамічної черепиці, при цьому зберігаючи всі достоїнства металевої покрівлі.

Це досягається завдяки досконалій техніці виробництва, а саме високотехнологічному сучасному обладнанню. Металочерепиця проводитися методом холодного профілювання і штампування. На сьогоднішній день існує більше 10 різних типів профілів металочерепиці.

Оптимальна товщина стали для металочерепиці 0,45 або 0,50 мм, але не менше 0,40 мм. Чим менше товщина стали, тим більша ймовірність деформації листів при монтажі та в процесі експлуатації. Термін служби металочерепиці безпосередньо залежить від типу покриття і товщини цинкового шару, що захищає сталь від корозії. Зовнішній полімерний шар металочерепиці більш міцний, має різні типи покриття і забарвлюється в різні кольори, несе основні захисні і декоративні функції. В Україні найбільш популярна металочерепиця коричневого RAL8017, темно-коричневого 8019, бордового RAL3005, темно-зеленого RAL6005, як у глянцевому, так і в матовому виконанні.

Оптимальними по співвідношенню ціни і терміну служби на даний момент є поліуретанові покриття з товщиною фінішного декоративного покриття більше 50 мкм. Поступається їм по міцності і стійкості кольору, і тому більш економічним є поліестерове покриття, товщина покриття близько 25 мкм. У країнах Європи прийнято використовувати для виробництва металочерепиці сталь з покриттям цинку 275 грам на кв.м, а також більш догорить сталь з інноваційним покриттям   алюмоцинк . Переглянути асортимент такої продукції ви можете в розділі   «Композитна черепиця Evertile» .

В Україні вітчизняні виробники металочерепиці допускають сталь товщиною 0,40 мм і більш тонкий шар цинку, але компанія НВН використовує рулонну сталь товщиною 0,45 мм з цинком 275 г/м 2 .

Естетичні якості металочерепиці, технологічність і легкість монтажу визначаються формою профілю і точністю профілювання. Чим точніше профілювання-тим легше працювати покрівельникові з листами металочерепиці: немає необхідності витягати метал при укладанні на обрешітку. При точному профілювання і якісному монтажі відсутні щілини на стиках листів, а самі стики листів замасковані тінню профілю і практично не видно.

Від якісного монтажу залежать і краса покрівлі, і її довговічність. Служба технічної підтримки фірми НВН на основі власного досвіду будівництва покрівель розробила найбільш повну інструкцію з монтажу металочерепиці, як повноцінної покрівельної системи. Металочерепиця застосовується як покрівельний матеріал для скатних дахів об'єктів будь-якого призначення. Металочерепиця НВН має естетичний вигляд і гармонійно поєднується з різними архітектурними стилями.

Типи покриття металочерепиці: поліестер, матполіестер, поліуретан.

Термін експлуатації металочерепиці до 50-ти років. Монтаж здійснюється в найкоротші терміни, а подальше обслуговування вимагає мінімальних затрат.

До основних переваг металочерепиці можна віднести:

-порівняно невелику масу (до 5 кг на кв. Метр покриття);
-зручність і простота монтажу;
-невисока вартість монтажу;
-можливість роботи при мінусовій температурі;
-різноманітність профілів і кольорів;
-легка заменяемость при ремонті;
-комплектація всіма необхідними деталями і водостоками;
-при реконструкції покрівлі не потрібна обов'язкова заміна кроквяної системи;
-підвищений термін експлуатації;
-застосовність практично для будь-якого типу дахів;
-стійкість до вигорання кольору на сонці;
-стійкість до перепадів температур;
-екологічна безпека.

Єдиним мінусом для металлочерепичной покрівлі є підвищена галасливість під час дощу. Покрівля з металочерепиці барабанить в дощ і це велика проблема для житлових мансардних поверхів. Але технології і прогрес не стоять на місці і для цінителів металлочерепичной покрівлі вже створена прекрасна альтернатива у вигляді   композитної черепиці .