Водостічні системи

Фірма   PD Profil   була заснована в 1991 році як сімейна фірма з польським капіталом під назвою   Plast-Dach . Спеціалізується на виробництві водостічних систем з таких матеріалів, як пластик і сталь. Безперервний розвиток дозволило в 2010 р відкрити новий логістично-виробничий комплекс площею 4 тисячі квадратних метрів. З серпня 2014 році фірма належить фінансовій групі Gamrat S.A. У лютому 2015 році фірма змінила назву на   PD Profil .

Системи водостоку   Assa   (матеріал-сталь), а також   Izabella   (матеріал-ПВХ) є основою асортименту. Завдяки відмінній структурі і динамізму форми системи прекрасно підходять для відведення надлишку води з покрівлі під час рясних і помірних опадів. Вода відноситься до категорії життєво необхідних складових. Про неї необхідно пам'ятати також при будівництві нового об'єкта. З цією метою компанія   PD Profil   створила для Вас відмінні водостічні системи, завдяки яким вода буде асоціюватися у Вас тільки з позитивними емоціями і рішеннями.

Виняткова глибина жолоба-якість, властиве тільки виробам   PD Profil . Наші клієнти цінують естетичність і легкість форми, властиві водостічних систем   Assa   і   Izabella . Компанія   PD Profil   прикладає максимум зусиль, щоб полегшити покупку своїх виробів. Протягом багатьох років роботи був придбаний колосальний досвід, яким компанія керується сьогодні в удосконаленні асортименту.