Структура листа та процес виробництва композитної черепиці EVERTILE


 Структура аркуша композитної черепиці EVERTILE

   1. Сталевий лист
   2. Шар алюмоцинка (150 г/м2)
   3. Пасивування
   4. Грунтовка (акрилат)
   5. Акриловий шар
   6. Крихітка з натурального каменю
   7. Акриловий прозорий лак (захист від УФ-променів, водоростей та грибків) 
   8 Засіб проти відбитків пальців AFP

Склад шарів композитної черепиці EVERTILE


1. Сталевий лист
Для виробництва композитної черепиці компанія Modern Roofing Systems використовує як основу сталь Arcelor Mittal Dudelange (Люксембург) завтовшки 0,45 мм з алюцинком покриттям 150 г/м2.

2. Алюцинк (Алюмоцинк)  – сплав алюмінію та цинку. Застосовується як антикорозійне покриття сталевих листів.
До складу алюмоцинку входять:
- алюміній - 55 % - цинк - 43,4 % - кремній - 1,6 %

Поєднання алюмінію та цинку є найкращим, тому що алюміній захищає покриття від корозії, завдяки своїм чудовим антикорозійним властивостям, а цинк має унікальну властивість катодного захисту обрізного краю та подряпин на шарі.

Переваги алюмоцинку:
- у порівнянні з оцинковуванням покриття алюмоцинком дає приріст у довговічності служби листа металу в 3-6 разів - ціна порівняно з оцинковуванням більша, але, враховуючи відсутність у необхідності ремонту та обслуговування, кінцева вартість виходить меншою - алюмоцинк відображає 75 % теплового випромінювання. Подібна висока тепловідбивна здатність корисна, наприклад, при використанні сплаву у виробництві металочерепиці - добавки кремнію підвищують жаростійкість сплаву до + 315 °C

. Сталь, покрита алюцинком, ще на заводі-виробнику проходить процедуру  пасивування .

3. Пасивування - процес утворення тонкої та міцної оксидної плівки на поверхні металу з метою убезпечення його від окислення (іржі). Для пасивування у разі застосовується розчин нітриту натрію (NaNO2), оскільки саме цей розчин найбільше підходить для сталей. Також лист зверху покритий спеціальним розчином AFP (anti finger print) – проти відбитків пальців.

4. Акриловий праймер (грунтовка)  – наноситься тонким шаром на лист перед нанесенням основного шару акрилату.

5. Основний шар акрилату (акрилового лаку).  На цей шар приклеюються базальтові гранули (він служить сполучною речовиною між листом та гранулами). Використовується акриловий лак SANAKRYL mat PROFI. Він захищає листок від ультрафіолету.

6. Базальтовий гранулят. Базальтовий гранулят Carrierres Des Lacs (Франція). Базальтовий гранулят має перевагу перед сланцевим, тому що практично не поглинає вологу. Гранули пофарбовані в різні кольори, що забезпечує забарвлення композитної черепиці.

7. Акриловий безбарвний лак.  Він забезпечує захист листа черепиці від ультрафіолетового випромінювання, а також зовнішніх впливів (бруду, пилу).


  Процес виробництва композитної черепиці EVERTILE

Запорука стабільної якості продукції компанії Evertile у використанні високоякісної сировини від провідних європейських виробників у своїх галузях, а також унікальний запатентований виробничий процес, що забезпечує найвищу якість.

Спочатку рулон нарізається на плоскі листи, які у свою чергу ріжуться на штрипси.
Потім сталевий лист профільується в прес-машині для створення кінцевого профілю черепиці.

І ось починається безпосередньо процес виробництва композитної черепиці. Сталевий лист розігрівається до певної температури і покривається тонким шаром грунтовки акрилової (праймера) і потім просушується. Після цього обгрунтований лист розігрівається ще більше і покривається основним шаром акрилатного лаку, який відразу ж наносяться базальтові гранули.

Після цього лист просушується у камері, з нього видаляються зайві гранули (ті гранули, що не приклеїлися). І лише після цього лист покривається прозорим шаром акрилату і ще раз остаточно просушується.

Таке поетапне нанесення шарів і багаторівневе просушування дає композитній черепиці Evertile перевагу перед конкурентами, тому що базальтові гранули на черепиці в кінці виробничого процесу зовсім не містять вологи всередині (на відміну від нанесення всіх шарів відразу, як у конкурентів), так як просушка відбувається після нанесення. кожного із шарів.
Відразу після завершення виробничого процесу (виходу з сушильної машини) листи готові до завантаження, перевезення та укладання на Ваш дах.

Ця оригінальна технологія виключає появу окисних процесів на базальтовій крихті, внаслідок чого композитна черепиця Evertile не покривається темними плямами з часом.

Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу на те, що 50-ти річну гарантію на композитну черепицю Evertile оформляє безпосередньо завод-виробник Eertile (Чехія).