Бітумна черепиця Eco Roof


Ви хочете придбати досить якісну, надійну бітумну черепицю і недорого? Тоді Ваш вибір-це ЕКО РУФ (ECO ROOF).


ЕКО РУФ-це доступна за ціною покрівля відмінної якості, яка виготовляється на новітніх виробничих потужностях італійського концерну ТЕГОЛА.

Базальтова кам'яна крихта з трьох фракцій забезпечує щільне прилягання гранул, що робить можливим досягти дуже високого рівня захисту бітумного сполучного від впливу сонячних променів і від джерел відкритого полум'я. Перед тим, як гранули потрапляють на бітум, їх фарбують неорганічними барвниками і запікають в печі при температурі 600-800 градусів, що гарантують виняткову стійкість кольору бітумної черепиці на протязі всього терміну експлуатації покрівельного покриття.

Скловолокно вибрано настільки міцне , щоб покрівля змогла прослужити довгі роки. Це основа ( «скелет») на якому тримаються всі інші складові бітумної черепиці.

В ролі єднальної виступає бітум, який в процесі виробництва модифікується полімером АРР (атактический поліпропілен). Дана модифікація бітуму визначає значну стійкість матеріалу до впливу факторів зовнішнього середовища особливо до високих температур.


Ексклюзивним представником торгової марки ECO ROOF на території України c 2015 року є Компанія НВН.

Відділ продажу бітумної черпиці: 044-501-45-57 (багатоканальний)

З питань дилерства: 050-385-25-75 Ростислав Рвачов

З питань великооптових продажів: 050-462-58-13 Юрій Гриневич